Start in İzmir – İzmir Kalkınma Ajansı

Start in İzmir, İzmir’de kurulan startup ve küçük teknoloji firmalarının kaydolabileceği bir platformdur ve İzmir Kalkınma Ajansı tarafından koordine edilir. Platformun amacı, uluslararası girişimcilik platformlarında İzmir girişimcilik ekosisteminin tanınırlığının artırılması ve bölgede girişimcilik ortamının geliştirilmesidir.

Bu platforma kimler katılabilir?

Konseptini ispatlamış, ürünü en az TRL 4 seviyesinde olan, derin teknolojiler ya da sürdürülebilir teknolojiler alanında faaliyet gösteren girişimciler Start in İzmir’e katılabilirler.

https://startinizmir.izka.org.tr/ web sitesi üzerinden girişimciler kendilerini hem potansiyel yatırımcılara hem de ekosistemin diğer üyelerine tanıtabilecekleri birer profil sayfası oluşturma fırsatı yakalayacak. Girişimciler ayrıca şehrimizin girişimcilere sunduğu fırsatları, yaklaşan ilgili etkinlikleri ve ekosistemde yaşanan son gelişmeleri platformun sosyal medya hesaplarından takip edebilecek.

Seda Çakmak
Kamu ve özel sektör deneyimleri ile 2007 yılından itibaren iş dünyasındadır. 2016 yılında sosyal girişimci olarak ekosisteme dahil olmuş, 2018'de kamuya istifasını vermiştir:) Gönüllü olarak bir çok projede yer alıp, süreç yönetimi ve organizasyondan sorumlu olarak görev yapmıştır. Ulusal ve Uluslararası organizasyonlarda ekosistemin güçlendirilmesine katkıda bulunmuştur. Uçtan uca organizasyoner, iş geliştirme mentörü, girişimcilik eğitmeni, taze dijital dönüşüm uzmanı. #dijitaldünyanınkadını

Similar Articles

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_img

İlgili Yazılar